ГОТУЄМОСЬ ДО ДПА І ЗНО

 Підготовка до ЗНО

 

Предмети ЗНО , програми ЗНО  

Тренувальні тести з усіх предметів ЗНО 

Тести ЗНО он-лайн 

Prometheus – масові безкоштовні онлайн-курси (підготовка до ЗНО) 

Безкоштовні курси підготовки до ЗНО "Будь розумним/Be Smart" 

 

ЗНО - 2021: НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

Наказ МОН від 30.09.2020 №1210 «Про підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»  

Наказ МОН від 15.10.2020 №1274 «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році» 

Наказ УЦОЯО № 163 від 08.10.2020 року "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році" ЗНО 2021 

ЗНО - 2020: НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

 ЗНО-2020: ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Постанова №24 від 21.05.2020р.«Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)». 

Лист МОН №1/9-213 від 16.04.2020 "Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ 

ХІМІЯ

БІОЛОГІЯ

ГЕОГРАФІЯ


Графік проведення ЗНО 2020

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

 

ДПА і ЗНО - 2017: що необхідно знати випускнику

Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.
Зокрема, Вадим Карандій зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77.
Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121. Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься.
«Це пов’язано з тим, – пояснив директор, – що за результатами цьогорічної апробації дворівневих предметних тестів з іноземних мов – В1 та В2, проведеної Українським центром оцінювання якості освіти у квітні, стало зрозуміло, що доцільно скоригувати складність тестових завдань, додатково вивчити новий формат завдань на аудіювання та структуру тесту загалом, – а для цього необхідно провести додаткові підготовчі роботи. Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо». Ознайомитися з відповідними програмами ЗНО можна за таким посиланням.
Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».
Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов та російської, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: географії, хімії, фізики, біології, то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.
Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.

 

 

 

 

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 05 травня до 10 липня.
Особи, які зареєструються для проходження ЗНО, матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).
Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 (із змінами), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, буде опубліковано 30 жовтня 2015 року в офіційному виданні «Офіційний вісник України», № 84. Наказ набирає чинності в день його опублікування.



До уваги майбутніх абітурієнтів!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.10.2015 №1/11-15239 у 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», відповідно до статті 45 Закону України «Про вищу освіту».
Програми зовнішнього незалежного оцінювання розміщено в розділі "Готуємось до ЗНО".



Про зміни до переліку навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація

Наказом Міністерства освіти і науки України від 08.10.2015р. №1050 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року №940" затверджені зміни до переліку навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх закладів ІІІ ступеня у 2015/2016 навчальному році.
Детальніше зі змістом зазначеного вище наказу можна ознайомитися тут.



Увага!

Із технічних причин Український та регіональні центри оцінювання якості освіти тимчасово не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, виготовляти дублікати сертифікатів та довідки з результатами.

 

ПРОБНЕ ЗНО 

 

 

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
Українська мова і література
Історія України
Математика
Біологія
Географія
Фізика
Хімія
Англійська мова
Іспанська мова
Німецька мова
Російська мова
Французька мова
Державна підсумкова атестація (ДПА) загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня.
Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року проводиться державна підсумкова атестація з трьох предметів.
Перелік навчальних предметів, з яких проводиться ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня:
Назва навчального предмету Форма проведення ДПА Примітка
Українська мова У формі зовнішнього незалежного оцінювання
Іноземна мова У навчальних закладах
Математика,
історія України
У формі зовнішнього незалежного оцінювання Випускник має право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу
Встановлення «порогового бала».
Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.


ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ПО БІОЛОГІЇ 

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Вітаю Вас на сторінках свого блогу! Я  хочу поділитись з Вами своїм педагогічним досвідом та методичним надбанням.  Сподіваюся, що Ви...